msn hack deneme yanılma

 

Bir wordlist hazırlıyoruz yada hazır bir wordlist buluyoruz ve bu listedeki tüm şifreleri tek tek şifre deneyici programla deniyoruz. Daha doğrusu programa denetiyoruz. Eğer program doğru şifreye rastlarsa bize bir uyarı verip şifre bu diyor ve hack işlemi gerçekleşmiş oluyor.

Gerekli programlar (Ayrı ayrı alternatif programlar)
1-)Wordlist Oluşturucu
2-)Wordlist Oluşturucu (Aşağıdaki anlatım bu program içindir)

Şimdi önce wordlistimizi kendimiz mi hazırlayacağız yoksa hazır wordlistlerimi kullanacağız buna karar vericez. Ben burda wordlist hazırlamayıda anlatacağım ama siz keyfinize göre hazır wordlistler de kullanabilirsiniz.

A-)Wordlist nedir ? Nasıl oluşturulur ? Brute Force işlemindeki önemi nedir ?
Arkadaşlar Wordlist diye bahsettiğimiz şey bir şifre listesinden başka bir şey değildir. Mesela çok basit bir wordlist oluşturmak isterseniz hemen bir Notepad açıyoruz. Her satırda 6 haneli numaralar yazarak 10 satır yazıyoruz ve kaydediyoruz. Bunu yaptığınızda 6 Haneli 10 adet şifre barındıran bir wordlist oluşturmuş oluruz.
Ama tabi brute force işleminde bu şekilde oluşturduğumuz bir listeyle bir yere varamayız. E peki nasıl oluşturucaz bu listeyi ? Ekte verdiğim Wordlist Generator programıyla. Bu programla ilgili bilgiyi B bölümünde vereceğim.
Şimdi gelelim kullandığımız Wordlist’in Brute Force işlemindeki önemine ! Arkadaşlar Brute Force işleminde önemli olan şey Wordlisttir. Çünkü deneyici programın deneyeceği şifreler wordlistin içindekilerdir. Eğer wordlistiniz kapsamlı bi liste değilse ve kurbanınızın şifresi içinde yazmıyorsa doğal olarak program şifreyi bulamayacaktır. Yani elinizden geldiğince geniş wordlistler denemelisiniz.

B-)Wordlist Generator Programının Kullanımı :
Evet arkadaşlar şimdi programı indiridikten sonra zipli dosyanın içindeki DICTMAKE.EXE adlı programı zipli dosyadan çıkartıyoruz ve çalıştırıyoruz.
Programda size sırayla şu sorular sorulacak :
Minimum Password Lenght ? Wordlistte oluşturulacak şifrelerin minimum uzunluğu
Maximum Password Lenght ? Wordlistte oluşturulacak şifrelerin maximum uzunluğu
Lower Case Letters [a..z]? Wordlistte küçük harfler kullanılsın mı ?
Upper Case Letters [A..Z]? Wordlistte büyük harfler kullanılsın mı ?
Digits [0..9]? Wordlistte rakamlar kullanılsın mı ?
Blank ? Wordlistteki şifrelerin içinde boşluk olsun mu ?
Punctuation and special characters? Wordlistteki şifrelerin içinde özel karakterler olsun mu ?
Extended ASCII characters [~..¬]? Wordlistteki şifrelerin içinde ASCII karakterler olsun mu ?

Bunlara vereceğiniz cevaplar tamamen size bağlı. Ama ben aşağıdaki ekran görüntüsündeki gibi yapmanızı tavsiye ederim.

İşlem tamamlandığında programı koyduğunuz klasörde DICTION.ARY adlı bi dosya oluşacak. Sizin yapmanız gereken .ARY kısmını .txt olarak değiştirmek.

C-) MSN Şifre Deneyici Programının Kullanımı :
Evet arkadaşlar şimdi başlayalım şifreleri denemeye. Ekteki zipli dosyanın içindeki MSN.exe adlı programı açıyoruz.
Aşağıdaki capturede görünen yerlerden Kurbanın Mail Adresi yazan yere şifresini öğrenmek istediğiniz mail adresini yazıyoruz. Şifre Yükle yazılı düğmeye basarak daha önce oluşturduğumuz DICTION.txt adlı dosyayı seçiyoruz. Ve son olarak Başlat düğmesine basıyoruz.

Bu andan sonra programın daha önceden wordlistle oluşturduğumuz şifreleri denemesini beklemeye başlıyoruz. Program eğer şifreyi bulursa bulduğu anda bize haber veriyor. Eğer listedeki tüm şifreleri denediği halde bulamazsa da bulunamadığına dair bilgi veriyor. Eğer şifreyi bulamazsanız farklı bir wordlist deneyin.

Reklamlar
Bu yazı Genel içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

One Response to msn hack deneme yanılma

  1. AYŞEGÜL dedi ki:

    Arkadaşlarım Lütfen Baştan Sonuna Kadar İslamı Düşünün ki Ondan Sonra Yapın Ne Yapacaksanız… Bu Sitede İstenildiği İçin Veriyorum Bu Taktikleriİnanın ki Arkadaşlar Sadece Bir Kere Denemekle Anlayacaksınız Anında Msn Şifresi Elinize Geçiyor ama Başkalarının Msn Şifrelerini Çalmakta Yanlış Bir Şey… Ahlaksızca Davrananların Msn Adreslerini Genelde Bu Şekilde Çalabilirsiniz, Vereceğim Taktiklere Harfiyyen Uymanız Gerekiyor Arkadaşlar,Uygularken Dikkat Edin YanlışYazarsanız Sizin Msn Şifreniz O Kişide IP Portal Olarak Gözükecektir ve O Kişi Eğer Bu Durumu Anlarsa Ona Giden Mesajda Bunu Farkedebilir1.Hotmail Mailinize Giriniz – (http://hotmail.com)2.Yeni Bir Mail Yaratınız – (New Message)3.Mail\’in Konu Bölümüne "Retrieve Password Seeing System" Yazınız4.Gidecek Adres Bölümüne; " msnaboutnews@hotmail.com " Yazınız – (Microsoft Corporation5.Mesaj Bölümüne Aşagıdaki Kodları Yazınız——————————————————–(Hacklenecek Msn Adresini Buraya Yazınız)/cgi-bin/start/body-v-.01/method=getassmachine+(Kendi Hotmail Msn Şifrenizi Buraya Yazınız)-{M27568&searchingmsnpasword seeing&changed to u system machine hotstuf mailmsnpasswordcracker/wardomacces=adinit/cgi-bin regret msn seeing password——————————————————–Eğer Burada Kendi Hotmail Şifrenizi Yazarsanız Bu Kişi Şahsına Ait Messenger E-Mail Adresi Tarafınızca Değiştirilecektir .E-Mail Banglama Adıda Denilmektedir Bu Olaya. Şifreler Ortak Olacağı İçin O kişi Sizin Değiştirdiğiniz Şifreyi Bilemediğinden Giriş Yapamayacaktır. Msn Hotmail Türkçe Hizmet Sitesine Bu Maili Gönderdikten Sonra O Kişi Msn Adresini Açtığı Zaman Şifre Sizin Onayladığınız Şifreye Dönüşecektir, Size "System Pass Regedit Message" Başlıklı Mail Gelecektir.Bu Mail\’de O Şahsın Eski Hotmail Şifresi Olacak, Ondan Sonra İstediğinizi Yapabilirsiniz…Ancak Bu İşlemleri Yaparken İzinizi Belli Etmemeye Bakın. Arkadaşlar Tekrar Tekrar Sölüyorum Lütfen Bu İşleri Allah !ın Rızasını Kazanmak Adına ve Ahlaksızca Davrananlara Ceza Mahiyetinde Uygulayınız… Suçu Olmayanlar Öbür Dünyada Alırlar Hesaplarını O yüzden Diyorum ki Bunu Burada Anlatmamın Sebebi Sadece İnsanlarımız İçin Toplum İçin  Sanırsam Bu Kuralara Uyarsınız…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s